עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

מה אתם צריכים לדעת אלי?
אוקי שאני ילדה מין הסתם אוהבת סרטים אוהבת מאוד לצחוק
ומקווה שאתם קוראים את מה שאני כותבת ותגיבו
באהבה מיכל!
חברים
The darkThat girl is me
נושאים
ארכיון
עוד 4 שנים אני רוצה?!
עוד ארבע שנים אני רוצה שהיה לי:
קעקוע קטן
רשיון לאוטו
את הגיפ שאני רוצה
רוצה באמת לאיתהב
לבקר האמריקה
ואני רוצה שכל זה יקרה!!

אני אני ואני

07/01/2014 20:56
michal dayan
אוקי אתם לא מכירים אותי וטוב כשך יש לי בית רגיל משפחה רגילה אני מקובלת ותמיד הייתי תמיד היו לי חברים לצחוק ללכת לאן שהוא אני לא מאלה שמתמררות כל היום אני אוהב לצחוק לחייך אני אוהבת לחשוב אבל אני לא אוהבת אף אחד בהתחלה. ואם זה מסתדר אז בסדר אני בן אדם קשה וכןאני אוהבת לרדת אל אנשים אבל אני יודעת מתי להפסיק ומתי לסתום את הפה ני די גזענית אבל אם אני יראה שמרביצים למישהו בגלל הדעת שלו ובלי שום סיבה מיוחדת אני נדחפת ומוכנה לקבל אל זה מכות יש לי פה גדול במובן מילולי נשים לא רבים איתי כי אני יודעת לריב די טוב בכל מובן חחח אני מתה אל זה אני שונאת שאומרים אני אני ואני כמו שאני אבל מה שמעצבן בכלזה שני עצובה אף אחד לא החברים שלי לא יודעים מה לעשות אני בטוח לא יספר להם שיש לי בלוג לא ביגלל שאני מתביישת אני שמה זין אבל של ידברו ויש לי עוד משהו שהם לא יודעים שאמי קוראת דברים ספרים ספרות שירה סיפורים ותמיד אני מוצאת משפט אחד שמצמרר אותי שאני מבינה ני מעתיקה אותו למחברת שלי שגם אליה אף אחד לא יודע אני יצלם לכם דף אחד מתישהו  מה שאני מנסה להגיד שלא משנה מה אתם מי אתם ואיפה אתם חיים אף אחד לא יבין אותכם באמת....
The dark
The dark
07/01/2014 21:17
את כל כך צודקת אני ילדה סגורה לוקח לי המון זמן להפתח וגם זה לא.
כולם חושבים שאני מוזרה אני רואה לפי המבטים שלהם הם חושבים שאני מוזרה בגלל שאני שקטה ובקושי מדברת.
אבל מחוץ לבית הספר אני ילדה שונה פתוחה וחופרת,לגמרי שרפתי את עצמי לפני כמה ימים בשיעור מתמטיקה חלמתי כי הייתי קצת עייפה ולא מרוכזת.
המורה פנתה אליי באמצע החלום נבהלתי,השתתקתי,נהייה לי חם ונהייתי אדומה הרגשתי את זה,
גם תמיד שמורים פונים אליי ואני לא בטוחה בתשובה אני נהיית אדומה נלחצת ומדברת חלש.
אבל באותו יום צפציפי כולם הסתכלו עליי במבטים של "נו תעני כבר מטומטמת!!!" אפילו שאני בלונדינית שתנית אני לא מטומטמת לא מפגרת ולא סתומה אני פשוט שקטה.
עוד משהו שעצבן אותי בכיתה ה' אחרי שדיברנו בכיתה על היטלר והמורה אמר שהיה שבט הארי שהם בעצם השוודים הבלונדינים עם העיניים הכחולות זה שיש לי עיניים כחולות ואני בלונדינית זה לא אומר שאני מהגזע ההארי,וכל הזמן אמרו לי לילי (שם בדוי) את מהגזע ההארי.
אז זהו ואני מחכה לפוסט הבא שלך.
לילי=]
michal dayan
11/02/2014 10:09
הדרך היחידה זה פשוט לא להשים לב אבל זה קשה אבל בלי עבודה אין תוצאות
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: